Diecézní pouť do Říma 2019, poslední možnost přihlásit se

08.03.2019 Miroslav Bína

10. -14. 11. 2019, Řím; U příležitosti 30. výročí svatořečení sv. Anežky České připravuje českobudějovická diecéze Diecézní pouť do Říma ve spolupráci s CK Avetour. Využijte poslední možnost a přihlaste se.

U příležitosti 30. výročí svatořečení sv. Anežky České, biskupové českých a moravských diecézí vyzývají ke společné národní pouti do Říma. V roce 1989 svatý Otec Jan Pavel II. svatořečil v Římě naši patronku, svatou Anežku Českou za osobní přítomnosti 10 000 věřících z Československa a krajanů, žijících v exilu.

V listopadu 2019 bude naše katolická církev znovu putovat společně do Říma, abychom poděkovali za dar svobody a prosili za duchovní obrodu naší země i s přímluvou sv. Anežky České.

Českobudějovická diecéze, pod záštitou českobudějovického biskupa Mons. Vlastimila Kročila, připravuje Diecézní pouť do Říma ve spolupráci s CK Avetour ve dnech od 10. do 14. listopadu 2019.

Putovat budeme společně s duchovním doprovodem P. Stanislava Brožky z Veselí nad Lužnicí. Během pobytu v Římě se setkáme také s naším otcem biskupem Vlastimilem.

Cena leteckého zájezdu je 14.000 Kč.
Využijte poslední možnost a přihlašte se na e-mail: ryjackova@bcb.cz.

(Zdroj: Jana Ryjáčková, Biskupství českobudějovické)

Čtěte také:

Přiložené soubory