Nečtiny 2019

Datum od: 18.8.2019 19:00
Datum do: 24.8.2019 12:00
Místo: Nečtiny

Ahoj,

v srpnu bychom chtěli tradičně vyrazit na týdenní duchovní obnovu pro rodiny s otcem Martinem Sedloněm a oblátskou misií v západních Čechách. To všechno na faře v Nečtinách jako základně – 1. místo trapistů v Čechách, s ohraničeným dvorem, kde se dá i postavit stan.

Počítáme s účastí i našich dětí, takže program duchovní běží formou ranního a podvečerního zastavení s otcem Martinem nad tématem týdne. Na faře je kaple, kde slavíme mši (eskymáckou, indiánskou,… podle toho, co otec pro děti vymyslí za malé zpestření).

Hrubý nástin programu je takový, že dopoledne trávíme společně na faře od ranních chval v kapli přes dopolední duchovno, rozhovory k mši svaté a obědu.

Odpoledne vyrážíme buď společně nebo jak kdo chce na výlety do blízkého či vzdáleného okolí.

Večerní program určitě spojíme aspoň jednou s omi mladými, kteří v tom týdnu ve vedlejším Manětíně pořádají setkání s prací pro druhé Workship (a navečer mají pozvaného Víťu Marčíka, dětské dopoledne atd.).

Stravujeme se společně – každý den vaří jedna rodina. Ubytování je romantické a mládežnické, nečekejte žádný luxus, ale o to větší zážitky.

Jestli se nám podaří domluvit, účastníci Workshipu přijedou pomoct s hlídáním dětí během duchovního programu jako loni.

Začali bychom jako obvykle společnou večeří v 19.00 (neděle 18.8.). Končíme v sobotu 24.8. obědem.

 

Dejte vědět, těšíme se.S přáním pěkného dne Vojtěch a Veronika

PS: milá vzpomínka z předešlých let

„Počítáme s účastí i našich dětí“ je myšleno vážně. Bylo milé se setkat s velkou vstřícností, aby duchovní slovo mohli načerpat i ti, kterým se z divokých dítek točí hlava kolem.