GODZONE TOUR 2022

Česká republika bude mít příležitost letos zažít evangelizační turné projektu GODZONE v Praze 24. října a v Ostravě 25. října. Celá tour bude pokračovat na Slovensku až do 29. října. Organizátoři GODZONE chtějí společně s vedoucími různých společenství sdělit Česku a Slovensku aktuální odkaz: Nevzdávej To!

Foto: Projekt Godzone

„Žijeme náročné časy a určitě každý z nás má i své zápasy a boje. Přeji nám všem, abychom nevzdali zápas o jednotu a vztahy, zápas o Boží království. Je vidět, jak se nepřítel snaží rozbít nás, rozbít vztahy a spolupráci, rozbít nasazení a ukrást vášeň a sny o probuzení. Nepřestávejme prosím snít!“, říká o tématu tour ředitel projektu Julius Slovák.

Kde a kdy se bude konat Godzone tour?

Godzone tour se bude konat od 24. do 29. října ve čtyřech slovenských a ve dvou českých městech. Série koncertů začne v Praze, bude pokračovat v Ostravě, Žilině, Prešově, Banské Bystrici a v Bratislavě. V každém městě se koncert bude odehrávat v čase od 18:00 do 21:00 hodin. I letos je vstup na akci bezplatný. Bližší informace jsou postupně zveřejňovány na stránce tour.godzone.sk

Jak to celé vzniklo?

První turné se uskutečnilo v roce 2009 a inspirovalo k realizaci další série evangelizačních akcí pod hlavičkou projektu Godzone. Cílem Godzone tour je přinášet evangelium novým, kreativním a moderním způsobem, čímž chce přilákat a zaujmout hlavně mladé lidi. Účastníci večerních koncertů mají možnost vidět bohatý program s hudebně-tanečními vstupy, chválové modlitby, jedinečné příběhy a svědectví lidí z celého Slovenska a kvalitně propracovanou videoprodukci.

Poslední rok byl komplikovaný a Godzone tour 2021 s tématem Bůh není mrtvý se konalo fyzicky jen v Prešově a v Ostravě. Avšak díky vysílání TV Noe a TV Lux sledovalo Godzone tour více než sto tisíc diváků.

Plán turné pro rok 2022:

Praha, 24. října: Malá sportovní hala, Výstaviště

Ostrava, 25. října: RT Torax Aréna, Ostrava – Poruba

Žilina, 25. října: Niké Aréna

Prešov, 26. října: Tatran Handball Aréna

Banská Bystrica, 27. října: Tipsport Aréna

Bratislava, 29. října: Incheba Expo Aréna

Letošní ročník se koná za podpory Ostravsko-Opavské diecéze a Arcibiskupství pražského. 

Foto: Projekt Godzone

 

Foto: Projekt Godzone

 

Foto: Projekt Godzone