Č. BUDĚJOVICE: Budějcký den pro Ukrajinu + žádost o pomoc

Milé maminky a přátelé KRC Petrklíč,

rádi bychom Vás pozvali na Budějcký den pro Ukrajinu, který se bude konat již tuto sobotu 9. 4. od 10:00 do 20:00 v Žižkárně. Jedná se o benefiční akci, jejíž výtěžek bude věnován místní řecko-katolické charitě na podporu ukrajinských uprchlíků a na sbírku Paměti národa.

Protože v současné době KRC Petrklíč spolupracuje s řecko-katolickou charitou, také se této akce budeme účastnit. Chtěli bychom Vás proto touto cestou požádat o pomoc: našly by se dobré duše, které by napekly buchty, cukroví nebo slané pečivo a tyto výrobky donesly v papírových krabicích (či jiných nevratných obalech) nejlépe v sobotu cca v 9:30 do Žižkárny, příp. v pátek dopoledne do Petrklíče (9-12 hod)? Pokud by bylo třeba, zaplatili bychom Vám suroviny a zbytek z prodeje by šel řecko-katolické charitě.

Pokud byste se chtěli zapojit i jinak, hledáme také dobrovolníky/pomocníky k petrklíčovému stánku, kde se budou prodávat napečené buchty, koláče, atd. Není nutné zúčastnit se celý den, stačí třeba hodina či dvě, podle svých možností. Čím více nás bude, tím to bude lepší 🙂

Pokud byste chtěli přispět nebo máte-li jakýkoliv dotaz, kontaktujte nás na tel. čísle 774 583 371 nebo mailu pet.sladeckova@gmail.com

A co z toho budete mít? Dobrý pocit, že se podílíte na správné věci, navážete nové kontakty, seznámíte se s novými lidmi, strávíte den na příjemné akci, vyzkoušíte něco nového … a hlavně náš velký DÍK.

Tým KRC Petrklíč a bratři petrini