Hlasujte pro projekt Přemostění osamění, pomůžete seniorům!

08.04.2019 Miroslav Bína

Pomozte Spolku Most-České Budějovice získat hlas pro projekt PŘEMOSTĚNÍ OSAMĚNÍ!, který je zaměřen na seniory. V rámci iniciativy Globus Lepší svět bude letos rozděleno 3 920 000 korun mezi aktivity, které zlepší naše okolí. Hlasovat můžete do 24. 4. 2019.

Projekt Přemostění osamění usiluje o opětovné navázání mezigeneračních vztahů lidí žijících na malém městě nebo vesnici, kde jsou z důvodu pokročilého věku lidé odkázáni na samotu anebo péči domovů se seniory. S pomocí veřejnosti a programu Globus Lepší svět by se podařilo organizovat za účasti všech generací vhodné společenské akce tak, aby i v obcích pulsovat veřejný život a lidé měli příležitosti k setkáním, která je mohou vzájemně obohatit.

Dát hlas tomuto projektu.

Spolek Most České Budějovice je nezisková organizace usilující o rozvoj osobnosti napříč generacemi. Proto se věnuje organizaci vzdělávacích kurzů a školení, volnočasových aktivit zaměřených na děti, mládež, (pra)rodiče, snoubence, manžele, rodiny. Pořádá poutě, festivaly, zájezdy, tábory pro mládež, vernisáže, výstavy, koncerty a další.

(Zdroj: Spolek Most)